+38 (093) 224-12-19
+38 (050) 816-52-62
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Сб-Вс: выходной

Кошик порожній!

Про нас

 Smart Production Company – має власну виробничу базу. Друкарські машини, що відповідають найсучаснішим вимогам, та професіоналізм співробітників дозволяють здійснювати найрізноманітніші проекти і вирішувати складні завдання, які ставлять перед нами клієнти.

Володіючи різним обладнанням провідних фірм-виробників, ми маємо можливість випускати поліграфічну продукцію великих і маленьких накладів.

Смарт Продакшн Кампані виконує  УФ друк: на пластику, металі, дереві, склі, дзеркалі, ПВХ, полістиролі, акрилі, полотні, тканинах, плівках, бекліті і багатьох інших матеріалах. Відслідкувати наші досягнення у сфері інтер’єрного та широкоформатного друку ви можете на наших сторінках: facebook.com/smartproduction.com.ua/

Facebook.com/rozumnidity/

Facebook.com/homesweethome.com.ua/.

Компанія Смарт Продакшн Кампані розвиває два власні проекти « Розумні діти» та « HomeSweetHome».

Проект « Розумні діти». Виготовляє інформаційні стенди, наліпки, банери, таблички, ростові фігури для дитячих садочків, шкіл та інших дитячих закладів.

 Продукція нашої компанії допоможе оформити групу дитячого садка яскраво та барвисто. Великий  вибір декорацій, які ми пропонуємо, зможе задовольнити навіть найвибагливішого замовника, адже вони продумані до дрібниць.