+38 (093) 224-12-19
+38 (050) 816-52-62
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Сб-Вс: выходной

Кошик порожній!

На дзеркалі

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Бестселлер Новинка
Декоративна картина на дзеркалі з друком УФ чорнилами "Venice". Декоративна картина на дзеркалі з друком УФ чорнилами "Venice".
Декоративна картина на дзеркалі з друком УФ чорнилами "Venice".Якщо Ви хочете опинитися в Венеції і ..
2100.00грн.
На дзеркалі

Дзеркала мають великі декоративні можливості. Неважливо, який інтер'єр Ви задумали, дзеркало ніколи не буде зайвим. Варіант, коли кілька елементів декору об'єднують, теж цікавий. Тому найбільш вигідним буде картина на дзеркалі. Так можна не тільки доповнити декор, але і візуально розширити простір. Зонування кімнат теж можливо за допомогою декорування. Всі ці нюанси роблять картини на дзеркалах популярними і затребуваними.

Особливості картин на дзеркалі

Завдання може здатися простим, але все одно не слід нехтувати вибором картини на дзеркалі. Вони повинні виконувати не тільки  функцію розширенння простіру, але і продовжувати ідею дизайнера. Для створення картини використовують настінні дзеркала, наносячи на них зображення. Сучасні технології поліграфії дозволяють експериментувати і з такими поверхнями. Уф-друк відмінно впорається зі своїм завданням, створивши ідеальне зображення на дзеркалі.

Картина на дзеркалі може бути різних геометричних форм. Вона може бути:

  • квадратною;
  • прямокутною;
  • овальною;
  • круглою.

Будь-який формат може вдало розташуватися в будь-якій з кімнат, але і має свій посил. Коло найчастіше означає «сонце», він згладжує кути і робить простір більш м'яким. Квадрат же лаконічний і строгий, тому такий формат краще використовувати в інтер'єрах, де чіткі межі і форми дуже важливі. Чому так важлива форма? Це одна з головних особливостей картини на дзеркалі. Потрібно враховувати в ній будь-яку деталь, починаючи від форми, закінчуючи текстурою зображення.

Дзеркальна поверхня завжди розширює стіни, надає кімнаті ілюзію простору. Вибираючи картину краще вибирати таким чином, щоб вона не стала причиною порушення балансу в інтер'єрі. Рама не завжди доречна, але багато що залежить від конкретного випадку. Кожен інтер'єр вимагає до себе певні розміри і форми дзеркала, і картина теж повинна підкорятися цим правилам.

Варто зауважити, що картини на дзеркалі також здатні посилювати ефект освітлення. Можна навіть робити концепції картин з підсвічуванням, що теж буде виглядати дуже цікаво. За їх допомогою можна робити акценти на тих чи інших зонах, або ж на самому елементі декору. В останньому випадку використовуються просторі прямокутні дзеркальні картини, які відображають стіни. Такий елемент декору буде додавати фарб, так як і всі картини в інтер'єрі.

Картини на дзеркалі в інтер'єрах

Картини на дзеркалі практично ідеально підходять для більшості дизайнів інтер'єру. Навіть у самих основних кімнатах можна розташувати цей елемент декору. Втім, варто пам'ятати про деякі нюанси, щоб не допустити помилки в плануванні. Здавалося б, дуже складно зіпсувати інтер'єр однією деталлю, але з картинами на дзеркалах це може статися.

Картинами з яскравими орнаментами або пейзажами можна прикрасити вітальню або спальню. Імітація міської вулиці створить враження, ніби можна там опинитися. Круглі і овальні форми підходять для кухні або ванної завдяки своїм невеликим розмірам. Втім, дзеркало в будь-якому випадку вимагає догляду за собою, тому картину часом доведеться приводити в порядок. Але, не бійтеся пошкодити саме зображення, так як йому не страшний будь-який вплив.

Візерунки і флора підходять для дизайну в стилі класика, але також знайдуть своє місце у сучасному модерні. Для того, щоб додати масивності картині на дзеркалі, можна використовувати важку раму. Поєднання дзеркала разом з іншими елементами декору теж доречно. Картини на склі відмінно гармоніюватимуть між собою. Це не означає, що не можна використовувати класичне полотно або акрил. Яскравість кольорів на акрилі і відображальні ефекти на дзеркалі можуть чудово гармоніювати. Тому, картини на акрилі здатні доповнити задуманий дизайн, додати кольору і яскравості, які дзеркало підтримає.

Картина здатна принести чимало позитивного в бажаний інтер'єр. У разі, якщо Ви вибрали дзеркало в якості основи, будьте обережні і не перестарайтеся. Але, результат обов'язково себе виправдає, якщо підійти до питання з душею. Тоді будь-яке приміщення буде ідеально сплановане, приносячи Вам задоволення і комфорт.