+38 (093) 224-12-19
+38 (050) 816-52-62
+38 (099) 078-78-68
+38 (098) 571-27-11
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Сб-Вс: выходной

Кошик порожній!

На акрилі

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Акрилова картина в дерев'яному підрамнику «Свіжість простору» Акрилова картина в дерев'яному підрамнику «Свіжість простору»
Акрилова картина в дерев'яному підрамнику «Свіжість простору» - приклад того, як в повсякденному жи..
800.00грн.
Глянцева картина, акрил «Полум'я» Глянцева картина, акрил «Полум'я»
Глянцева картина, акрил «Полум'я» - це унікальна деталь вашого домашнього декору, яка точно не зали..
800.00грн.
Друк фото в спальню, акрил «Схід в горах» Друк фото в спальню, акрил «Схід в горах»
Друк фото в спальню, акрил «Схід в горах» - привнесе у ваш і..
800.00грн.
Широкоформатна картина в вітальню «Гори з висоти пташиного польоту» Широкоформатна картина в вітальню «Гори з висоти пташиного польоту»
Широкоформатна картина в вітальню «Гори з висоти пташиного польоту» є фотографією з особистого архі..
800.00грн.
Декоративна картина з друком УФ чорнилами "Годинник в перспективі" з акрилу. Декоративна картина з друком УФ чорнилами "Годинник в перспективі" з акрилу.
Декоративна картина з друком УФ чорнилами "Годинник в перспективі" з акрилу.В нашій колекції картин ..
1300.00грн.
Дизайнерська картина для світлого приміщення "Шавлія" з акрилу. Дизайнерська картина для світлого приміщення "Шавлія" з акрилу.
Дизайнерська картина для світлого приміщення "Шавлія" з акрилу.Затишок можуть створювати не тільки р..
1400.00грн.
Картина для світлого приміщення з УФ друком "Зелені яблука". Картина для світлого приміщення з УФ друком "Зелені яблука".
Картина для світлого приміщення з УФ друком "Зелені яблука".Як приємно приходити в заклад, де не тіл..
1400.00грн.
Картина з уф друком на прозорому акрилі "Латза". Картина з уф друком на прозорому акрилі "Латза".
Картина з уф друком на прозорому акрилі "Латза".Наші клієнти - це люди, які знають толк в тому, що т..
1400.00грн.
Мальовнича картина з нанесенням ультрафіолетового друку "Квітка лілії" з акрилу. Мальовнича картина з нанесенням ультрафіолетового друку "Квітка лілії" з акрилу.
Мальовнича картина з нанесенням ультрафіолетового друку "Квітка лілії" з акрилу.Іноді яскрава нота н..
1400.00грн.
Ультрафіолетовий друк на молочному акрилі з нанесенням праймеру "Піщаний берег". Ультрафіолетовий друк на молочному акрилі з нанесенням праймеру "Піщаний берег".
Ультрафіолетовий друк на молочному акрилі з нанесенням праймеру "Піщаний берег".Ніколи не пізно долу..
1400.00грн.
"Соковита вишня" фотокартина глянцева "Соковита вишня" фотокартина глянцева
На перший погляд картина здається нескладною, на ній мало різних предметів, всього лише пара стиглих..
1600.00грн.
Акрилова картина на стіну з друком УФ чорнилами "Ентоні Батлер". Акрилова картина на стіну з друком УФ чорнилами "Ентоні Батлер".
Акрилова картина на стіну з друком УФ чорнилами "Ентоні Батлер".  Друк на акрилі завжди вигляда..
1600.00грн.
Вишукана робота з акрилу з нанесенням ультрафіолетового друку "Дорога до Місяця" Вишукана робота з акрилу з нанесенням ультрафіолетового друку "Дорога до Місяця"
Вишукана робота з акрилу з нанесенням ультрафіолетового друку "Дорога до Місяця"Домашній затишок і п..
1600.00грн.
Декоративна  картина на акрилі з друком ультрафіолетовими чорнилами  "Повний місяць " . Декоративна  картина на акрилі з друком ультрафіолетовими чорнилами  "Повний місяць " .
Декоративна  картина на акрилі з друком ультрафіолетовими чорнилами  "Повний місяць " .&nb..
1600.00грн.
Декоративна картина з друком ультрафіолетовими чорнилами "Ентоні Батлер. Частина друга". Декоративна картина з друком ультрафіолетовими чорнилами "Ентоні Батлер. Частина друга".
Декоративна картина з друком ультрафіолетовими чорнилами "Ентоні Батлер. Частина друга".Серія картин..
1600.00грн.
Дизайнерська картина "Чижик" з нанесенням УФ друку. Дизайнерська картина "Чижик" з нанесенням УФ друку.
Дизайнерська картина "Чижик" з нанесенням УФ друку.Акрил, або як його ще називають оргскло, - ідеаль..
1600.00грн.
Дизайнерська картина з нанесенням УФ друку на акрил "Дозрівання пшениці". Дизайнерська картина з нанесенням УФ друку на акрил "Дозрівання пшениці".
Дизайнерська картина з нанесенням УФ друку на акрил "Дозрівання пшениці".Зміна стилю може виражатися..
1600.00грн.
Дизайнерська картина з ультрафіолетовим друком на акрилі "Бджоли" . Дизайнерська картина з ультрафіолетовим друком на акрилі "Бджоли" .
Дизайнерська картина з ультрафіолетовим друком на акрилі "Бджоли" . Якщо ви шукаєте приголомшливи..
1600.00грн.
Картина "Посейдон" з акрилу.
Відмінний варіант для світлого інтер'єру Картина "Посейдон" з нанесенням УФ друку.Будучи закордоном ..
1600.00грн.
Картина акрилова з глянцевою поверхнею "Польові ромашки" з нанесенням УФ друку. Картина акрилова з глянцевою поверхнею "Польові ромашки" з нанесенням УФ друку.
Картина акрилова з глянцевою поверхнею "Польові ромашки" з нанесенням УФ друку.Часом навіть ніжні і ..
1600.00грн.
Картина з акрилу з нанесенням УФ друку "Спеції" з акрилу. Картина з акрилу з нанесенням УФ друку "Спеції" з акрилу.
Картина з акрилу з нанесенням УФ друку "Спеції" з акрилу.Друк на акрилі - це справжня альтернатива з..
1600.00грн.
На акрилі

Інтер'єрні акрилові картини відрізняються надзвичайною глибиною. Завдяки якісній передачі кольору і властивостям акрил вже не один рік використовується в оформленні інтер'єру. Якщо хочеться додати кімнаті стилю і яскравості, то декорування картиною на акрилі стане вельми вдалим рішенням.

Особливості картин на акрилі

Акрил застосовується в багатьох сферах, не тільки в оформленні інтер'єру. Втім, дизайнери вважають даний матеріал справжньою знахідкою. Він відрізняється міцністю і надійністю, при цьому на ньому дуже зручно друкувати. Будь-яка структура, нанесена уф-друком, буде виглядати яскраво і цікаво, без втрати кольору або масштабу. Всього існує три основних різновиди акрилу:

  • прозорий;
  • матовий;
  • напівпрозорий.

Кожен з цих видів підходить для друку. Картини на акрилі ж виходять особливими, в залежності від дизайнерської думки і бажання покупця. На прозорому матеріалі дуже цікаво виглядають квіти або орнамент. Матовий або напівпрозорий більше підходить для картин із зображенням тварин, пейзажу або натюрморту.

Переваги картини на акрилі

Основні плюси цього елементу декору виходять з властивостей самого акрилу. Картина прослужить господареві багато років, адже матеріал володіє надійністю і довговічністю. Більше того, акрил не побоюється температурних перепадів, а ще не вигорає під сонячними променями. Останнє дуже вдало для картин, адже часто доводиться продумувати інтер'єр так, щоб зайвий раз світло не потрапляло на зображення.

Друк на акрилі дозволяє наносити візерунок на поверхню великого масштабу. Для тих, хто хоче створити картину великої ширини або висоти, акрил підходить найбільше. Завдяки особливостям самого полімеру, фарба не розтікається. Ще одним плюсом можна вважати екологічність матеріалу. Картини на акрилі абсолютно безпечні, тому їх можна розміщувати в будь-якому приміщенні. Спальня або кухня з ванною кімнатою – доречна буде скрізь, тільки б правильно підібрати саме зображення.

Акрил можна підсвічувати, що може стати оригінальним дизайнерським рішенням. Можливість створення візуальних ефектів найбільш зручно за допомогою акрилу. Їх також можна поєднувати з такими елементами декору, як картини на склі. Можна втілювати різні дизайнерські ідеї, створюючи цікаві композиції.

Яскравість і глибина кольору на акрилі досягається за допомогою ультрафіолетового друку. Чорнило не вимагає додаткового просушування, так як застигають під дією уф-випромінювання. Кольорова гамма не спотворюється, а за допомогою акрилу лише підкреслюється.

Картина на акрилі в інтер'єрі

Інтер'єрні акрилові картини вигідно підкреслюють достоїнства інтер'єру, роблячи його завершеним і гармонійним. Дуже багато чого при виборі картин на акрилі полягає в початковому задумі. Якщо потрібна невелика картина, яка буде займати не так багато місця, то її мета швидше доповнити загальний дизайн. Якщо ж у розрахунок береться просторі панно, то вони обов'язково привернете увагу. Мінімалізм може бути розведений таким панно, додаючи яскравих фарб.

Наприклад,  картина із зображенням карти України доповнює весь дизайн інтер'єру, яскраві кольори додадуть позитивного настрою. Необов'язково робити зображення дуже яскравим, воно може бути спокійним і насиченим, але тому не менш гарним.  Класичні картини на полотні не завжди можуть передати всю гру кольорової гами. Більше того, на них не так просто добитися ефекту глянцю, яким славиться акрил.

Картини на акрилі надають інтер'єру сучасності і стилю. Замовляючи великі панно, потрібно бути уважним. Не завжди розміри підкреслюють достоїнства кімнати. Візуально розширює простір картина прямокутної форми, а підсвічування надає більшого освітлення. Таким нехитрим способом можна добитися розширення простору, якого так не вистачає маленьким кімнатам. Не обов'язково для цього використовувати дзеркальні поверхні.  Пам'ятайте, що квадратна форма звужує простір, а прямокутна розширює. Кілька невеликих картин на акрилі будуть виглядати так само вдало, як і зображення більше метра ширини. Всі ці деталі необхідно ретельно продумати.